Fotoknygų gamyba ir maketavimas 

Dirbame su gamintoju, kuris turi geriausią kokybės ir kainos santykį. Maketuojame fotoknygas, tad jei turite nuotraukų, kurias norėtumėte įamžinti ypatingai - kreipkitės ir mes mielai jums padėsime. Visos žemiau nurodytos knygos yra rankų darbų, itin kokybiškos spaudos (lapai 800 g/m2)

Šis elegantiškas komplektas turi viską!  Jo išskirtinį stilių apibūdina juoda eko oda, sujungta su unikalaus dizaino išgraviruota akrilo plokšte. Komplektą sudaro: rankų darbo knyga su jai skirta dėže ir USB atmintine. Galimi dydžiai: 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm.

Lengvumas, subtilumas, elegancija. Stilius ir kokybė - tai populiariausias vestuvių komplektas. Balta eko oda, su graviruotu sniego baltumo akrilu. Komplektą sudaro: rankų darbo knyga su jai skirta dėže ir USB atmintine. Galimi dydžiai: 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm.

Šias unikalias knygos galima rinktis iš 14 skirtingų, kruopščiai parinktų "DUO" tekstilės atspalvių, kas puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms ar kitoms šventėms, kai norima akcentuoti spalvą. Komplektą sudaro: rankų darbo knyga su jai skirta dėže ir USB atmintine (pasirinktinai). Galimi dydžiai: 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm.