Jau dauguma mūsų brangių žmogučių matė mūsų vestuvines nuotraukas ir be proto gyrė jas už jų meniškumą, spalvų ryškumą, bei grožį. Norime padėkoti mūsų fotografui Adomui už nuostabų galutinį variantą, kuriuo dar negalime atsidžiaugti :) Jei kas skaitantis šį komentarą ruošiatės vestuvėms ir ieškote fotografo, tai žinokite, kad Adomo paleisti neverta (žinoma investicija nemenka,bet žinokite kokybe aukščiausio lygio), nes nuotraukos palieka pas jus visam gyvenimui, o jos tikrai stulbinančios. Dar dabar atsimenu musų kelionę ir fotosesiją love story, grįžę po jos su vyru jautėmės kaip būtume atostogose kokią savaitėlę :) Adomas su savo paprastumu ir komunikabilumu sukuria tokį gerą nuotaikos užtaisą fotosesijos metu, kad jo ilgai nepamiršti. Dar kartelį Adomai, ačiū, tau už viską ir tikiuosi gyvenime dar bus galimybė pabendradarbiauti su tavimi :) sėkmės kūryboje.

Daiva ir Nerijus

Adomai, dar kartelį norime Tau nuoširdžiai padėkoti už stulbinančiai įamžintas mūsų šventės akimirkas. Visos nuotraukos tiesiog tobulos. Neįmanoma atsigrožėti. Pranokai visus mūsų lūkesčius. Likome sužavėti ne tik Tavo pasakiškomis nuotraukomis, bet ir Tavo paprastumu, komunikabilumu, humoro jausmu :)
Visi kas ruošiatės savo didžiajai šventei, galim drąsiai rekomenduoti Adomą. Tikrai nepasigailėsite :)

Vaida ir Marius

Ačiū Tau! Tu nerealus! Mes labai laimingi. Išpildei mūsų lūkesčius, ko ir norėjom :) Foto nerealios! Ačiū ačiū ačiū !!! Ir visiems linkiu, pasitikėkit šiuo žmogučiu, tai gavus vestuvines foto, busit tokioj pat euforijoj  :) 

Inga ir Tomas

Didžiausias ačiū nepailstančiam ir be galo talentingam Adomas Tirkšliūnas! Nežmoniškai rekomenduojam ji kaip fotografą, bet kokiai progai, nes yra tikras malonumas su juo leisti laiką besifotografuojant, o darbai jau patys kalba už save :)

Akvilė ir Oliver

Gerbiamas Adomai...perduoti šilumą ir nuoširdumą tokio trapaus Meiles jausmo nuotraukose - tikro meistro Talentas! Žiūrėjome nuotraukas Valentinos ir Alston vestuvių - kiekviena nuotrauka "kalba"... Jūsų sukurtas video - romantiškas ir švelnus... AČIŪ JUMS!

gerbianti Jus,Lina,Valentinos sesuo